Skrydžiai iš Palangos

Pigūs skrydžiai iš Palangos

Lietuva – be galo graži ir intriguojanti valstybė. Joje kiekvienas miestas turi daugybę įstabių vietų ir stebinančių istorijų. Dažnai neįvertiname ir nepastebime viso šalies, kurioje gyvename, žavesio, tačiau turime pasiūlymą, kaip to išvengti! Sudomino? Mes siūlome bent kartą per mėnesį aplankyti po naują Lietuvos kampelį ir taip iš lėto pažinti gimtojo krašto istoriją! Skamba šauniai? Tikrai taip! Na, o jei nežinote, nuo ko pradėti, išbandykite šalies pajūrį! Lietuvos pajūrio kurortai stebina dėl nepaliestos gamtos, švarių paplūdimių, pramogų įvairovės, lankytinų vietų gausos ir, žinoma, mūsų visų numylėtos Baltijos jūros. Tad griebkite draugus bei šeimos narius ir pradėkite planuoti atostogas prie jūros! Na, o jei sunku atrasti laisvą minutę ir ištrūkti į gimtąjį pajūrį, rinkitės skrydžius iš Palangos oro uosto. Tai yra patogus susisiekimo taškas, iš kurio per kelias valandas pasieksite vienus iš populiariausių Europos miestų. Skrydžiai iš Palangos suteikia puikią progą ne tik greitai ir patogiai pasiekti norimą šalį, bet ir pasimėgauti Lietuvos pajūriu. Argi nebūtų šaunu prieš išvyką į užsienio šalį turėti papildomas atostogas gimtojoje Lietuvoje ir dar prie gražiosios Baltijos jūros... Kad būsimai kelionei nieko netrūktų, sutaupykite pirkdami lėktuvų bilietus iš Palangos. Kadangi oro uoste vykdomi maršrutai yra labai populiarūs tarp Lietuvoje gyvenančių žmonių, skrydžių iš Palangos kainos džiugina beveik visus metus! Tad kam švaistyti pinigus lėktuvų bilietams, kai galėsite laisvai mėgautis dvigubomis atostogomis!

Palangos oro uostas

Palanga – vienas iš seniausių ir labiausiai turistų pamėgtų pajūrio kurortų Lietuvoje. Čia kasmet apsilanko dešimtys tūkstančių Lietuvos ir užsienio piliečių. Žmones traukia jauki kurorto aplinka, tvarkingi paplūdimiai, milžiniški parkai ir miesto sodai, daugybė kitų pramogų ir veiklos variantų. Be to, Palangoje dažnai paslaugų kainos būna žemesnės negu kituose pamėgtuose pajūrio miesteliuose. Atvykti didelius lankytojų srautus, ypač iš užsienio šalių, skatina čia pat esantis tarptautinis oro uostas. Palangos oro uostas buvo pastatytas dar 1937 metais, o jau po dvejų metų buvo organizuojamas pirmas reguliarus maršrutas į Kauną. Ir nors Palangos oro uostas yra gana mažas ir skrydžių kiekiu bei maršrutų įvairove neprilygsta sostinei Vilniui ar Kaunui, jį renkasi didelė Lietuvos ir užsienio gyventojų dalis. Jame vykdomos reguliarios kryptys į Kopenhagą (Danija), Oslą (Norvegija), Londoną (Dž. Britanija) ir Rygą (Latvija). Šie maršrutai labai populiarūs tarp Lietuvoje gyvenančių žmonių. Be to, iš oro uosto organizuojami sezoniniai skrydžiai į Glazgą (Dž. Britanija), Maskvą (Rusija), Minską (Baltarusija), Varšuvą (Lenkija), Kijevą (Ukraina), Sankt Peterburgą (Rusija). Palangos oro uostą daug lengviau pasiekti tiems, kurie gyvena vakarinėje Lietuvos dalyje. Juk kartais važiuoti iki sostinės ar Kauno užtrunka tiek pat ar net ilgiau negu pats skrydis į pasirinktą užsienio šalį. Tad iš Palangos oro uosto be jokio vargo pasieksite pamėgtus Europos valstybių miestus ir sutaupysite laiko keliaudami!

Paskutinės minutės skrydžiai iš Palangos

Palanga nuo senų senovės išsiskyrė iš kitų Lietuvos miestų, kadangi kraštas turėjo platų priėjimą prie jūros. Čia vandens keliu vykdavo prekyba, mainai ir, žinoma, kitų šalių invazijos. Miestas per visą savo gyvavimo laikotarpį ėjo iš rankų į rankas, bet galiausiai XX amžiaus viduryje jam buvo suteiktas kurorto vardas. Įdomu tai, kad net XIX amžiuje Palanga buvo vertinama kaip poilsio ir sveikatingumo miestas. Tai pastebėjo ir garsūs grafai Tiškevičiai. Grafai Tiškevičiai įsigijo Palangą, joje pastatė rūmus, įrengė parką ir dar daugelį kitų iki šių dienų išlikusių traukos objektų. Jau sovietmečiu Lietuvos ir aplinkinių šalių gyventojai rinkdavosi Palangą dėl sanatorijų ir sveikatinimo įstaigų. Sakoma, kad oras čia gydo. Ir jie neklydo, nes kurortas garsėja dėl intensyvios saulės. Dėl jos Palangoje daugiau saulėtų dienų per metus negu bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Čia daug natūralaus mineralinio ir gydomojo purvo šaltinių. Jei norite ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir grįžti sveikesni, išbandykite atostogas Palangoje! Na, o jei nerandate progos apsilankyti žavingame Lietuvos pajūryje, gal kelionės iš Palangos oro uosto paskatins dažniau atvykti? Kodėl gi ne! Be to, maršrutai, vykdomi iš šio uosto, yra tikras hitas tarp Lietuvos gyventojų. Dėl šios priežasties pasitaiko daugybė paskutinės minutės kelionių iš Palangos pasiūlymų! Tad skrydžiai iš Palangos leis ne tik sutaupyti, bet ir pasimėgauti sveiku poilsiu Lietuvos pajūryje!

Skrydžiai į Palangą

Skrydžiai iš Palangos