Poilsis Palangoje

Mėgstate kokybišką poilsį ir ieškote naujos atostogų krypties? Tada jums puikiai tiks Lietuvos pajūris! Praleiskite kelias dienas Palangoje, o tada Nidoje, Juodkrantėje bei kituose miesteliuose. Tada net atrodys, kad lankėtės skirtingose šalyse. Toliau išvardijame kelis patarimus, ką aplankyti gražiame Baltijos pajūryje.

Patarimai, ką aplankyti Baltijos pajūryje:

  • Kuršių nerijos nacionalinis parkas – UNESCO Pasaulio paveldo sąraše esantis gamtos stebuklas. Vieta, išsiskirianti neįprastu kraštovaizdžiu ir kopagūbriu.
  • Parnidžio pažintinis takas – puiki vieta pasivaikščioti. Čia pamatysite kopas, pajūrio pievas ir ošiančius Baltijos pakrantės miškus.
  • Mirties slėnis – bauginantis pavadinimas, kuris kilo dėl šioje vietoje laikytų ir kankintų prancūzų kalinių. Čia nieko baisaus čia jau nelikę, o tik pasakiškas slėnio kraštovaizdis.
  • Raganų kalnas – dailiai iš medžio išdrožti velniūkščiai ir raganaitės saugo Juodkrantės kopą. Čia pamatysite dešimtis įdomiausių skulptūrų, skirtų lietuvių tautosakai.
  • Palangos gintaro muziejus – Baltijos jūros auksas. Muziejuje saugoma daugiau negu 28 tūkst. gintaro eksponatų.
  • Palangos tiltas – vieta, kur romantiškai palydėsite ir pasitiksite saulę, skęstančią ir kylančią virš didingos Baltijos jūros.

Poilsis Palangoje

Poilsis yra būtinas kokybiškam darbui ir gerai sveikatai. Jei pajutote nuovargio požymius, pats laikas krautis lagaminus ir atostogauti! Nenusivilsite, jei vyksite į Lietuvos pajūrį. Tyras oras, saulės nušviesti paplūdimiai ir gaivūs Baltijos jūros purslai. Dažniausiai turistai renkasi laiką praleisti Palangos kurorte, nes mieste nereikia mokėti įvairių mokesčių ir keltis keltu. Ką vertėtų veikti Palangoje? Daugelis galvoja, kad Palanga – vien šokiai, muzika ir gulėjimas prie jūros, bet čia daug veiklos. Poilsis prie jūros Palangoje atpalaiduos net labiausiai įsitempusias kūno ląsteles, nes krašte įrengta daug SPA centrų ir sanatorijų. Čia gydoma moliu ir galima lepintis natūralaus mineralinio vandens voniomis ir kitomis procedūromis. Žinoma, atsigausite šimtu procentų, jei vaikščiosite parkuose ir soduose, kur gaivus pušynų oras išvalys plaučius ir negatyvias mintis. Poilsis žiemą Palangoje skamba šiek tiek neįprastai, bet daugelis atvykusių rekomenduoja rinktis būtent šaltąjį sezoną, nes paslaugų ir nuomos kaina krenta, o ir turistų mažiau. Pigus poilsis Palangoje bus jūsų, jei ieškosite informacijos, lyginsite pasiūlymų kainas ir apdairiai rinksitės atostogų vietas. Tad nieko nelaukite ir pirmyn ilsėtis!

Skrydžiai į Palangą

Skrydžiai iš Palangos