Pigios kelionės iš Palangos

Apgyvendinimas Palangoje

Palanga – vienas iš gražiausių Lietuvos pajūrio kurortų, kuriame kasmet apsilanko dešimtys tūkstančių naujų ir nuolatiniais tapusių svečių. Žmonės Palangą renkasi dėl įvairių priežasčių. Daugelį vilioja patogus susisiekimas, kitus – tvarkingi ir platūs paplūdimiai. Treti mėgaujasi pramogų ir lankytinų vietų gausa, o ketvirtus pritraukia daugybė renginių. Turistai mėgaujasi tyru kurorto oru, gydomosiomis ir sveikatingumo procedūromis, vandens pramogomis ir niekada netylančiomis linksmybėmis Jono Basanavičiaus gatvėje. Tačiau visi Palangos svečiai patvirtins, kad čia gausu kokybiškų viešbučių ir kitų apgyvendinimo vietų. Pigus viešbutis Palangoje – gana dažnas pasiūlymas. Viešbučiai išsidėstę visame mieste ir aplink jį. Taigi lengvai išsirinksite jums patogiausią variantą. Daugelis viešbučių įrengti pušynuose ir gamtos apsuptyje, todėl per visą viešnagę galėsite mėgautis jaukiu ir kokybišku poilsiu. Viešbučių Palangoje kainos irgi priklauso nuo įstaigos vietos bei turimo įvertinimo. Jeigu ieškote pigesnių apartamentų, galite rasti puikius pasiūlymus, kuriuos siūlo privatūs nuomininkai. Šiuo atveju žmonės siūlo apgyvendinimą savo nuosavuose namuose ar butuose, kur turite galimybę išsinuomoti kambarį ar net visą namą. Tokio tipo apgyvendinimas Palangoje dažniausiai kainuoja mažiau. Tik būkite atidūs ir prieš rezervuodami kambarius, patikrinkite visą informaciją. Tai geriausia atlikti internetu, nes taip aiškiai matysite visas nuomos sąlygas, privalumus ir trūkumus bei anksčiau viešėjusių klientų atsiliepimus. Viešbučių nuoma Palangoje internetu – patogus ir saugus būdas rasti jums tinkamiausią variantą apsistoti. Jei planuojate skrydį iš Palangos oro uosto ir nakvynės ieškote tik vienai nakčiai, apartamentus lengvai rasite prie pat išvykimo vietos. O pigios kelionės iš Palangos į Europą padės sutaupyti!

Kelionės iš Palangos

Palanga – puiki vieta, kurioje galite atsipalaiduoti, pailsėti ir pasimėgauti visais šaunių atostogų privalumais. Tačiau keliautojai kurortą dažnai renkasi ir dėl puikaus susisiekimo. Tarptautinis Palangos oro uostas suteikia galimybę aplankyti vienus iš gražiausių Europos miestų. O jei nesiruošiate tolimai kelionei, iš Palangos lengvai pasieksite aplinkinius kurortus: Šventąją, Nidą, Juodkrantę ir kitus. Tad viešnagė Palangoje yra puiki proga per vienas atostogas pamatyti ir aplankyti neįtikėtinai šaunius ir intriguojančius miestus bei miestelius. Na, o jei visgi nusprendėte kelti sparnus į vieną iš siūlomų tiesioginių reguliarių krypčių, siūlome išbandyti:

  • Pigios kelionės iš Palangos į Londoną. Žymioji Dž. Britanijos sostinė, spinduliuojanti energija ir įvairove. Čia stebins ne tik visiems gerai pažįstami lankytini objektai, bet ir nuolat kintantis gyvenimo ritmas.

  • Pigios kelionės iš Palangos į Oslą. Tai yra proga pasivaikščioti šiaurietiška architektūra pasipuošusiu senamiesčiu ar pasigrožėti mažomis iš vandens iškilusiomis salomis. Visa tai yra žavingas Oslas!

  • Pigios kelionės iš Palangos į Kopenhagą. Spalvinga Danijos sostinė, kurioje gimė garsi Hanso Kristiano Anderseno „Undinėlė“. Jaukus miestas, kuriame šauniai praleisite tiek trumpą savaitgalio išvyką, tiek ilgas atostogas.

  • Pigios kelionės iš Palangos į Rygą. Kaimyninės Latvijos sostinė ir nuostabus Baltijos šalių miestas, kuriame jus pasitiks vakarietiška architektūra, jaukus senamiestis ir nenurimstančios pramogos!

Lietuvos pajūrio kurortai

Pasirinkote skrydį iš Palangos oro uosto? Tai yra puiki proga ne tik pažinti vienus iš įdomiausių Europos miestų, bet ir praleisti kelias nuotaikingas dienas Lietuvos pajūrio kurortuose. Argi nebūtų šaunu per vienas atostogas pailsėti dvigubai? Tikrai taip! Na, o kaip atsispirti, kai mūsų krašto paplūdimiai vilioja biriu smėliu ir gaiviais jūros purslais. Be to, čia visada rasite tvarkingus parkus, žaliuojančius sodus ir netylančias linksmybes. Tad būtinai apsilankykite:

  • Šventoji – vos 12 kilometrų nuo Palangos nutolusi gyvenvietė. Keliautojus vilioja jaukumu ir pasakiškais gamtos vaizdiniais. Kurorto paplūdimį į dvi dalis dalija upė Šventoji. Taip ji sukuria išskirtinį lietuviško pajūrio peizažą.

  • Nida – Kuršių nerijoje įsikūręs pajūrio kurortas. Jis garsėja dėl kvapą gniaužiančių kopų ir išskirtinės kultūros bei miesto architektūros. Tad čia ne tik pasilepinsite saulės voniomis, bet ir turėsite progą pažinti senąsias jūros krašto tradicijas.

  • Juodkrantė – pagal marias besidriekiantis kurortas. Keliautojus pritraukia dėl išskirtinės istorijos ir neįprastų parkų, pavyzdžiui, Raganų kalno. Be to, čia visada dvelkia ramybe ir žavi nepaliesta gamta.

  • Karklė – turbūt visi esate girdėję apie garsųjį Karklės muzikos festivalį, kuris vykdavo būtent šiame pajūrio kurorte. Tačiau ar žinojote, kad Karklė yra etnografinė gyvenvietė ir žinoma dėl gilių gintaro prekybos ir žvejybos tradicijų? Tad nepraleiskite progos čia apsilankyti ir pažinti senąją kultūrą!

Skrydžiai į Palangą

Skrydžiai iš Palangos