Palanga – Varšuva

Lietuviai vis daugiau keliauja. Skraido į tolimus kraštus ir egzotiškas šalis. Džiugu, nes galime sau leisti patogiai ir lengvai susikurti atostogas vietose, apie kurias anksčiau net nepagalvodavome. Kartais keliaudami į kitus žemynus ir toliausius miestus pamirštame, kokios gražios ir įspūdingos valstybės mus supa visai čia pat. Latvija, Lenkija, Estija, Ukraina ir kitos įdomios šalys turi, ką pasiūlyti kiekvienam nuotykių ištroškusiam keliautojui. Labai patogios kelionės į Lenkijos sostinę Varšuvą. Varšuva – milijoninis miestas, kuriame susipina istorija ir modernumas. Verta apsilankyti ir skirti laiko pažinti Varšuvą... Jei nusprendėte čia praleisti atostogas, pasižymėkite traukos objektus.

Varšuvos lankytinos vietos:

  • Varšuvos senamiestis – nuo XIII amžiaus besikuriantis sostinės senamiestis pakeri dydžiu ir autentiška architektūra. Čia gausu jaukių kavinių, senuosius pastatus apraizgiusių gatvių ir įvairių krautuvėlių.
  • Varšuvos karališkoji pilis – labai svarbi ne tik lenkams, bet ir lietuviams. Čia reziduodavo ATR didikai, priimdavo svarbiausius to meto įstatymus.
  • Vilanovo rūmai – istorinė vieta, kurioje apsistodavo Lenkijos ir svečių šalių karališkos šeimos. Šiuo metu čia įsteigtas muziejus, kuriame eksponuojami šalies kultūros, meno ir istorijos eksponatai.
  • Sigismund kolona – vienas iš ryškiausių traukos objektų Varšuvoje. Jis yra skirtas atminti karalių Sigizmundą III.
  • Frederiko Šopeno muziejus – muziejus, kuris dedikuotas garsiam kompozitoriui Frederikui Šopenui. Čia rasite kūrėjo gimimo vietą ir svarbiausius gyvenimo palydovus.

Palanga–Varšuva

Aplankyti Varšuvą privalo visi! O tai yra taip paprasta, kai lėktuvų bilietai tokiomis žemomis kainomis! Rinkitės patogius maršrutus iš Palangos oro uosto ir Lenkijos sostinę pasieksite vos per valandą! Skrydžiai Palanga–Varšuva vykdomi dažnai, tad lengvai išsirinksite jums tinkamą datą. Griebkite draugus ar šeimos narius ir puikiai praleiskite laiką viename iš gražiausių Europos miestų. Bus nepakartojama kelionė visiems grupės nariams! Skrydis Palanga–Varšuva kainuos pigiau, jei lėktuvų bilietų paieškas pradėsite likus bent pusei metų iki planuojamos išvykos. Tad būkite sumanūs ir linkime sėkmės!

Skrydžiai į Palangą

Skrydžiai iš Palangos