Palanga – Londonas

Planuodami atostogas savęs klausiame, kur keliauti šįkart? Atostogaujant svetur daug sužinome ir pamatome, o įspūdžiai, patirti naujoje vietoje, įsimena visam gyvenimui. Nesvarbu, ar keliaujate į tolimus egzotinius kraštus, ar į garsiausius Europos miestus, pažinimo ir naujovių jausmas virpina širdį. Tad drąsiai planuokite išvyką, o mūsų pasiūlymas – atostogos Londone! Londonas – tai šaunus miestas, kuriame nuolat verda gyvenimas. Jis modernus, kosmopolitiškas ir gyvas, todėl kiekvieną kartą atrasite kažką naujo. Žemiau pristatome tai, ką keliaujantiems pirmą kartą, ir tiems, kurie Londoną pažįsta kaip penkis rankos pirštus, privaloma pamatyti.

Lankytinos vietos Londone:

  • Londono Taueris – vieta, kurioje saugomos karališkos šeimos brangenybės ir įvairūs istoriniai objektai.
  • Londono nacionalinė galerija – nemokamai aplankykite vieną iš garsiausių pasaulio muziejų, jame saugoma daugiau negu 2300 paveikslų!
  • Londono akvariumas – magiška vieta. Į ją įžengę pasijusite lyg Poseidono namuose. Akvariumą išraizgė tuneliai, tad visus vandenų gyventojus matysite kuo puikiausiai.
  • Hamptono rūmai – vieta, kurioje dienas leisdavo Anglijos didikai. Dabar čia įrengta galerija ir muziejus. Eidami išpuoselėtais sodais pajusite praėjusių laikų atmosferą.
  • Šv. Pauliaus katedra – Londono puošmena ir įspūdingos architektūros kūrinys. Čia galėsite pasigrožėti autentišku angliškuoju baroku.
  • Trafalgaro aikštė – pagrindinė Londono aikštė, kur vyksta svarbiausios metų šventės.

Palanga–Londonas

Vykstate į Londoną? Puikus pasirinkimas! Patogi kryptis Palanga–Londonas skrydžiai, o lėktuvai iš pajūrio oro uosto kyla kelis kartus per savaitę, todėl lengvai rasite norimą datą. Skrydžiai iš Palangos į Angliją vykdomi būtent į Londono miestą, tad iškart atsidursite visų įvykių sūkuryje. Lėktuvų bilietai Palanga–Londonas bus pigesni, jei juos įsigysite likus bent pusei metų iki planuojamo išvykimo. Vieni iš pigiausių skrydžių būna tada, kai pasiūlomos paskutinės minutės kelionės. Tad būkite budrūs ir sekite oro linijų skelbiamas naujienas!

Skrydžiai į Palangą

Skrydžiai iš Palangos