Palanga – Dublinas

Svarstote, kur keliauti per artėjančias atostogas? Lietuvos oro uostai siūlo daugybę krypčių į įvairiausius pasaulio kampelius... Net sunku išsirinkti, kai visko tiek daug... Bet mes siūlome išbandyti Airijos sostinę Dubliną! Kodėl? Tai yra vienas iš svarbiausių krašto miestų, kuriame puoselėjamos tradicijos, veikia vieni iš geriausių universitetų, tarptautinės kompanijos ir daugybė istorinių paminklų. Nuvykę čia, nepasigailėsite, o įspūdžių bus daug! Žinoma, kyla klausimas, ką turėčiau pamatyti Dubline? Traukos objektų čia net neįmanoma suskaičiuoti, nes jų yra tiek daug, bet mes siūlome kelis garsiausius.

Dublino lankytinos vietos:

  • Fenikso parkas – vienas iš didžiausių Europos parkų, kuriame turėsite progą vaikščioti žavingomis medžių alėjomis ir takais. Juos anksčiau mynė didikai ir karaliai.
  • Powerscourt Estate – dvaras, kuriame nuo XVIII amžiaus gyveno Airijos didikai. Dabar čia įrengtas muziejus, golfo laukai ir sodai.
  • St. Stephen‘s Green – gamtos oazė dinamiškame Dublino mieste. Tai – milžiniškas parkas, kuriame galėsite pasimėgauti puodeliu karštos arbatos ir pasigrožėti miestu.
  • Kristaus bažnyčios katedra – išskirtinė gotikinio stiliaus bažnyčia, jos istorija siekia net XI amžių.
  • „Gineso“ alaus darykla – visiems alaus mėgėjams bus puiki proga paragauti tikro airiško alaus ir susipažinti su aludarystės paslaptimis.

Palanga–Dublinas

Keliaukite atostogauti į senąją Airijos sostinę Dubliną! Čia susipažinsite su miesto istorija, aplankysite gražiausias krašto vietas. Jei turite Dubline gyvenančių artimųjų, bus puiki proga juos nustebinti! Skrydžiai labai patogūs ir greiti, skristi galite iš Vilniaus ir Kauno oro uostų, Palanga–Dublinas skrydžiai vykdomi su persėdimu. Būtų labai įdomu, jei pasidarytumėte dvigubas atostogas! Kaip? Skriskite iš Palangos. Taip ne tik turėsite progą pasilepinti Lietuvos pajūryje, bet ir pamatyti net du naujus miestus! Juk kelionė su sustojimu yra galimybė pažinti daugiau. Pigūs skrydžiai iš Palangos į Dubliną bus tai, ko reikia visapusiškoms atostogoms!

Skrydžiai į Palangą

Skrydžiai iš Palangos