Lėktuvų bilietai iš Palangos

Pigūs lėktuvų bilietai iš Palangos

Karšta saulė, žydri jūros purslai, nenutylanti muzika ir atostogų atmosfera... Skamba, lyg tolimas egzotiškas kraštas? Cha! O iš tiesų kalbame apie žavingą Lietuvos pajūrį ir vieną iš smagiausių kurortų – Palangą. Palanga yra garsiausias ir daugiausiai svečių sulaukiantis Lietuvos pajūrio kurortas. Čia būtina praleisti bent kelias dienas per metus. O kaip atsispirti, kai švelnus Baltijos jūros brizas taip maloniai kedena plaukus, o auksinis paplūdimio smėlis lengvai byra tarp pirštų? Žinoma, visą dieną kepintis saulėje – gana sudėtinga užduotis. Palanga puikiai tinka, nes čia visada laukia labai daug renginių, atrakcijų, konkursų, žaidimų ir kitų šaunių pramogų! Pažadame nuobodu nebus! Na, o jei norite atsipūsti nuo siautulingo maratono, tam idealiai tiks pasaką primenantys miesto parkai ir sodai... Juose rasite ne tik įvairiausias įdomybes ir žymius istorinius monumentus, bet ir galėsite surengti iškylą ar tiesiog pasigrožėti panorama, atsiveriančia nuo garsaus Birutės kalno. Kad ir ką sugalvosite, laikas, praleistas Palangoje, atneš daugybę malonių emocijų ir dar šaunesnių prisiminimų. Taigi nieko nelaukite ir pradėkite planuoti jaukias atostogas. Be to, Palanga garsi ne tik dėl saulės nušviestų paplūdimių ir pramogų gausos, bet ir dėl tarptautinio oro uosto. Jis siūlo net dešimt maršrutų į populiarius Europos miestus! Skamba šauniai? Tad išsirinkite norimą kelionės kryptį ir pirmyn atostogauti. Tik nepamirškite pasidžiaugti žavinguoju Lietuvos pajūriu!

Pigūs skrydžiai iš Palangos

Lietuva gali didžiuotis žavinga sostine ir kitais šauniais miestais, bet niekas nenurungs romantiško pajūrio... Palanga, Šventoji, Nida, Juodkrantė ir kiti jaukūs kurortai džiugina dėl auksinių paplūdimių, išskirtinės architektūros ir nuostabių lankytinų vietų. Ne tik pasakiškas kraštovaizdis ir pramogų gausa pritraukia turistus iš Lietuvos ir kitų valstybių, bet ir išvystytas susisiekimas su Europos bei viso pasaulio šalimis. Klaipėdos jūrų uostas vykdo prekybą ir pervežimus su maždaug penkiasdešimt valstybių, o oro susisiekimu pasirūpina Palangos oro uostas.

Tiesioginiai skrydžiai iš Palangos oro uosto vykdomi net į dešimt Europos miestų:

  • Palanga–Londonas,

  • Palanga–Glazgas,

  • Palanga–Oslas,

  • Palanga–Kopenhaga,

  • Palanga–Ryga,

  • Palanga–Minskas,

  • Palanga–Varšuva,

  • Palanga–Kijevas,

  • Palanga–Maskva,

  • Palanga–Sankt Peterburgas.

Tad gal pasirinksite kitą kelionę pradėti būtent iš svajingo Lietuvos pajūrio? Kodėl gi ne, kai ne tik patogūs maršrutai, bet ir lėktuvų bilietai iš Palangos vilioja keliauti ir atostogauti! Iš čia skristi patogu, jei gyvenate vakarinėje Lietuvos dalyje, bet skrydžius iš Palangos verta rinktis ir dėl kitos priežasties... Klausiate, kokios? Dvigubų atostogų! Jei pradedate kelionę iš Lietuvos pajūrio, pasinaudokite proga šauniai praleisti laiką prie Baltijos jūros. Skirkite bent kelias dienas prieš išvykimą pasimėgauti gimtinės kurortų grožiu ir visomis pramogomis, kurios jūsų laukia! Auksinės kopos, tyras oras pušynuose, kerintys parkai ir intriguojantys muziejai, o svarbiausia – gaivi Baltijos jūra!

Lėktuvų bilietų kainos iš Palangos

Kaitri saulė, tolumoje ošianti bangų mūša, smėlėtų kopų ramybė ir maloni pušynų gaiva... Skamba kaip atostogos? Tikrai taip, ir nereikia jų ieškoti tolimuose šiltuose kraštuose. Visa tai jūsų labai laukia Palangoje! Galite įsivaizduoti? Kelios valandos automobiliu, traukiniu ar autobusu ir jau gulėsite saulės atokaitoje ir stebėsite Baltijos jūros horizontą... Tačiau Lietuvos pajūrio kurortai džiugina ne tik auksiniais paplūdimiais, bet ir pramogų bei lankytinų vietų gausa. Jei renkatės apsistoti Palangoje, būtina aplankyti Gintaro muziejų, pasivaikščioti Botanikos parke, įkopti į Birutės kalną ir pasigrožėti kvapą gniaužiančia Baltijos jūros panorama... Na, bet nepraleiskite progos apsilankyti ir kituose pajūrio kurortuose. Nidoje jus sužavės Kuršių nerijos nacionalinis parkas, Nidos švyturys, Tomo Mano memorialinis muziejus. Kiek ramiau yra Juodkrantėje. Nors ir mažas miestelis, jame stovi garsus Raganų kalnas, Miniatiūrų muziejus, Vilhelmo kalnas. Kad ir kurį iš šių žavingų kurortų pasirinksite, tikrai neapsiriksite! Na, o jei nerandate progos aplankyti gimtojo pajūrio, rinkitės skrydžius iš Palangos oro uosto! Tai yra puiki galimybė ne tik pamatyti vienus iš gražiausių Europos miestų, bet ir praleisti puikų laiką lietuviškame pajūryje. Nusimato smagios atostogos! O jus dar labiau nudžiugins lėktuvų bilietai iš Palangos, nes skrydžiai stebina žemomis kainomis. Tad nieko nelaukite ir pradėkite keliones iš Palangos!

Skrydžiai į Palangą

Skrydžiai iš Palangos