Palangos tiltas

Lietuvos pajūris gali didžiuotis didingomis kopomis, saulės nušviestais paplūdimiais, išskirtiniu kraštovaizdžiu ir puikiais kurortais. Kiekvienas lietuvis bent kartą per metus turėtų pasilepinti Baltijos jūros teikiamais malonumais. Autentiška Nida, linksmybių kupina Palanga, jauki Kretinga ir kiti puikūs pajūrio miesteliai. Dažnai Baltijos jūros kurortai skirstomi į Kuršių nerijos dalį ir tuos, kurie yra ne pusiasalyje. Į Kuršių nerijos miestus keliamasi keltu ir mokamas ekologinis mokestis, todėl turistai dažniau renkasi atostogas praleisti Palangoje. Čia puikus paplūdimys: birus smėlis, daug vietos ir didelės kopos, kuriose galima pasislėpti nuo jūros vėjų ir poilsiautojų šurmulio. Po atpalaiduojančių saulės vonių miesto svečių laukia daugybė pramogų: barai, naktiniai klubai, šokių aikštelės, atrakcionai ir įvairiausi renginiai. Todėl visų norai bus patenkinti ir atostogos suteiks daugybę nuostabių emocijų.

Palangos tiltas

Jei nusprendėte atostogas praleisti Palangoje, planuokite savo laiką. Žinoma, gera visą dieną vartytis saulės atokaitoje, bet kurortas gali pasiūlyti tiek daug... Apžiūrėkite gražius miesto parkus ir sodus, užkopkite į Birutės kalną, nuo kurio atsiveria pasakiška Baltijos jūros panorama, žygiuokite linksmybėmis alsuojančia J. Basanavičiaus gatve. Kad ir kiek kartų lankytumėtės Palangoje, svarbiausia yra pereiti garsiuoju tiltu. Palangos jūros tiltas pradėtas statyti dar XVI amžiuje, bet per tą laiką keitėsi statinio savininkai ir statytojai, jis dažnai būdavo atnaujinamas. Dabar tai yra vienas iš didžiausių turistų traukos objektų, žmonės net per didžiausius vėjus nueina iki tilto galo ir grožisi pasakišku Baltijos jūros horizontu... Palangos tilto ilgis yra 470 metrų, tad pereiti jį visą yra iššūkis, ypa

kai plaukus taršo galingi jūrų vėjai. Palangos tiltas garsėja dėl žvejybos, čia vietiniai žvejai susėda ir ištisas dienas gaudo įvairiausias žuvis, kurias dažnai parduoda čia pat esančioms kavinėms. Jeigu esate kurorto naujokai, užsirašykite – Palangos tilto adresas Vytauto g. 85A, LT-00006 Palanga.

Skrydžiai į Palangą

Skrydžiai iš Palangos