Lankytinos vietos Palangoje

Kas gali būti geriau už poilsį prie jūros? Skaisti saulė, birus smėlis ir gaivi jūra... Viskas, ko reikia, kad atostogos būtų pasisekusios. Lietuvos gyventojai turėtų būti nepaprastai laimingi, nes šalis turi tokį nuostabų pajūrį. Lietuviai ir turistai iš viso pasaulio keliauja aplankyti Nidos, Juodkrantės, Preilos, Pervalkos. Kur daugiausiai atvykėlių? Žinoma, gražioje Palangoje! Atostogas praleisti Palangoje renkasi daugelis lietuvių ir atvykėlių iš užsienio šalių, nes čia daug pramogų, o ir susisiekimas daug paprastesnis. Kurortas žavi dėl gausybės įdomių objektų ir nuostabaus kraštovaizdžio... Lankytinos vietos prasideda važiuojant Palangos link – būtinai aplankykite „HBH Palanga“ pramogų kompleksą, kuriame jūsų lauks gardūs valgiai ir pramogos. Na, o pasisotinę važiuokite prie jūros!

Lankytinos vietos Palangoje

Turbūt daugelis lietuvių lankėsi Palangos kurorte. Čia labai populiaru ne tik maudytis Baltijos jūroje, bet ir atsipalaiduoti SPA centruose. Kai visi vargai ir rūpesčiai pamiršti, būtinai aplankykite gražiausias miesto vietas. Lankytinos vietos Palangos apskrityje yra Šventojoje ir Būtingėje, tad nepraleiskite progos pasisvečiuoti. Pagrindiniai traukos centrai stovi kurorto centre. Smagu, jog miestas nedidelis, tad viską lengvai apeisite pėsčiomis arba apvažiuosite dviračiu.

Lankytinos vietos pajūryje Palangoje:

  • Palangos gintaro muziejus – Baltijos auksu vadinamas gintaras nuo seno labai svarbus Lietuvos kultūroje. Pamatykite daugiau negu 28 tūkst. gražiausių gintaro eksponatų.
  • Palangos dvaras – pasaką primenantis pastatas, kuriame gyveno Lietuvos bajorai. Aplink dvarą auga rožių sodai ir visai čia pat stovi Birutės kalnas.
  • Pajūrio regioninis parkas – pasakiški Baltijos pajūrio kraštovaizdžiai, pasijusite lyg kitoje žemės pusėje.
  • Olando kepurė – kopa, esanti Baltijos pajūryje, svarbi dėl savo stataus skardžio.
  • Palangos tiltas – viena iš lankomiausių kurorto vietų, besitęsianti 470 metrų į Baltijos jūrą.

Skrydžiai į Palangą

Skrydžiai iš Palangos