Darbas Palangoje

Keliauti yra vienas iš geriausių dalykų gyvenime, nesvarbu, kiek jums metų... Žinoma, jauniesiems keliautojams koją dažnai pakiša pinigų stygius. Nesijaudinkite, nes moksleiviams ir studentams suteikiamos puikios sąlygos papildomai užsidirbti per sezoną Lietuvos pajūryje! Taip darbas virs atostogomis, o ir papildomi pinigėliai bus puikus indėlis į būsimas keliones. Darbas paaugliams, moksleiviams, studentams ir visiems norintiems Nidoje, Klaipėdoje, Šventojoje, Juodkrantėje, Palangoje. Didžiausia sezoninių darbų pasiūla yra Palangos kurorte, nes čia sulaukiama daugiausiai turistų iš Lietuvos ir kitų pasaulio kampelių. Nuotykių ir darbo ieškotojams suteikiamos puikios sąlygos – apgyvendinimas, dažnai įtraukiamas maitinimas, puikios darbo vietos ir svarbiausia – laisvalaikis prie jūros! Tad gal kitą vasarą praleisite būtent Palangoje, o uždirbtus pinigus galėsite išleisti atostogoms bet kurioje pasaulio šalyje!

Darbas Palangoje

Palanga yra kurortinis miestelis, todėl šaltuoju metų laiku verslas irgi šiek tiek užšąla. Šiltuoju sezonu nuo balandžio iki rugsėjo mėnesio prasideda turistų pikas, tad ir padedančių rankų labai trūksta. Darbdaviams neužtenka vietinių palangiškių, todėl čia laukiami pagalbininkai iš visų Lietuvos kampelių.

Siūlomi įvairūs darbai:

  • tvarkytojų darbas Palangoje,
  • barmenų darbas Palangoje,
  • padavėjų darbas Palangoje,
  • pardavėjų darbas Palangoje,
  • darbas nuomos punktuose Palangoje,
  • ir kt.

O juk tiems, kurie ieško, atsivers dar daugiau puikių pasiūlymų! Darbas Palangoje kavinėje – puiki galimybė pabuvoti keliose pozicijose, nes čia visada ieškomi indų plovėjai, padavėjai, skrajučių dalintojai, barmenai, renginių organizatoriai. Prieš žengdami svarbų žingsnį pasidomėkite siūlomomis sąlygomis, nes darbas Palangoje dažnai būna su apgyvendinimu. Kas geriau po produktyvios darbo dienos negu atsigulti kopose ir klausytis Baltijos jūros ošimo... Išvažiuokite vasaros sezonui ir užsidirbkite visiems ateinantiems mokslo metams!

Skrydžiai į Palangą

Skrydžiai iš Palangos