Apie Palangą

Ką veikti Palangoje?

Palanga – jaukus ir niekada nenurimstantis Lietuvos pajūrio kurortas, kuriame kiekvienas ras kažką įdomaus ir stebinančio. Nuo seno Palanga garsėjo dėl savo gamtos, tyro oro, tvarkingų paplūdimių ir žeme, turinčia gydomųjų savybių. Neilgai trukus tapo viena iš mėgiamiausių atostogų krypčių. Žmonės iš Lietuvos ir įvairiausių pasaulio valstybių plūsta visus metus, nes tiek vasarą, tiek žiemą veiklos čia nestinga. Jei Palanga tapo nuolatinė atostogų kryptis, tikėtina, kad norisi paįvairinti čia praleidžiamą laisvalaikį. Nudžiuginsime jus, nes kurortas kasmet sparčiai atsinaujina ir per kiekvieną sezoną siūlo naujas pramogas ar lankytinas vietas. Jei svarstote, kokios jos, supažindiname su jomis toliau.

Pramogos Palangoje:

  • Palangos muziejai. Atvykę prie jūros, pirmiausia norisi šokti į vėsias bangas, o paskui ilgai kaitintis saulėje. Tačiau visą dieną gulėti kopose – gana sudėtinga užduotis. Atgauti jėgas puikiai padės Palangos muziejai. Nors miestelis ir nedidelis, įdomybių čia daug: Gintaro muziejus, Palangos kurorto muziejus, Antano Mončio namai, Tremties ir rezistencijos muziejus.

  • Palangos sodai. Kas gali būti geriau, jei ne švarus ir tyras pušynų oras bei gėlėmis apaugę parkai... Visa tai rasite Palangoje. Sodai ir parkai mieste nepriekaištingai sutvarkyti ir visada stebina savo grožiu. Būtinai pasivaikščiokite Birutės parke, Grafų Tiškevičių alėjoje, Palangos skulptūrų parke ar Žemaičių alkoje.

  • Palangos vasaros parkas – šauni vieta, kurioje nuotaikingai praleisite laisvalaikį. Čia jūsų laukia batutai, čiuožyklos, mini golfo laukai, žaidimų aikštelės ir, žinoma, gardūs užkandžiai. Vasaros parkas patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems!

Informacija apie Palangą

Apie Palangą girdime nuolatos, nes tai yra vienas iš populiariausių Lietuvos kurortų, kasmet sulaukiantis dešimčių tūkstančių svečių iš viso pasaulio. Sparčiai populiarėjantis pajūrio miestelis nestovi vietoje ir nuolat tobulėja. Čia įrengiamos naujos poilsio zonos, tvarkomi paplūdimiai, tiesiamos gatvės, kuriama daugiau pramogų ir statomi nauji viešbučiai bei kitos apgyvendinimo vietos. Tad čia praleisti bent kelias savaites per metus turėtų visi. Juk tai yra puiki vieta ne tik atostogoms, bet sveikatingumo procedūroms. Miestas garsėja dėl gydomojo molio, natūralaus mineralinio vandens, jodu prisotinto pušynų oro ir intensyvios saulės. Saugant kurorto ekosistemą ir švarią aplinką nuo 2016 metų pradėta rinkti vieno euro už naktį rinkliava. Ji skiriama puoselėti ir prižiūrėti miestą. Be to, norint sumažinti automobilių eismą, čia įrengtos specialios stovėjimo aikštelės, kuriose irgi renkamas tam tikras mokestis. Taip miestas tvarkosi ir apsisaugo nuo taršos. Juk reikia saugoti brangiausią savo turtą – švarų orą. Todėl atvykę rasite daugybę SPA centrų, sanatorijų ir kitų gydymo bei sveikatinimo įstaigų. Kad pailsėtumėte ne tik jūs, bet ir jūsų piniginė, siūlome per atostogas įsigyti „Palangiškio kortelę“. Ši kortelė kas mėnesį suteikia naujų nuolaidų įvairiausioms paslaugoms ir prekėms, tad ji atsipirks jau po pirmo naudojimo. Nepraleiskite progos keliauti praktiškai ir atostogas praleiskite sumaniai!

Skrydžiai iš Palangos

Kaip jau minėjome, Palanga gali didžiuotis pasakiško grožio gamta, pajūrio kraštovaizdžiu, gaivia Baltijos jūra, nenutylančiomis pramogomis, muziejų gausa ir nuolatiniais renginiais. Apie Palangą galima kalbėti daug, bet negalima pamiršti ir milžiniško miesto privalumo – oro uosto. Daugelis keliautojų Palangoje ne tik praleidžia atostogas, bet ir jas pradeda. Čia pat esantis oro uostas siūlo šaunias tiesiogines kryptis į žavingus Europos miestus. Galite rinktis iš keturių nuolatinių maršrutų į Rygą, Kopenhagą, Londoną ir Oslą. Per sezoną vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Glazgą, Kijevą, Minską, Varšuvą, Maskvą, Sankt Peterburgą. Tikrai lengvai rasite norimą kryptį ir skrydžio datą. Be to, kadangi Palangos oro uoste rengiami skrydžiai yra populiarūs, lėktuvų bilietai stebina žemomis kainomis, o paskutinės minutės kelionės iš Palangos pasiūlomos neįtikėtinai dažnai. Tai yra puikus susisiekimo taškas gyvenantiems vakarinėje šalies dalyje. Juk dažna kelionė į Vilniaus ar Kauno oro uostus trunka ilgiau negu pats skrydis. Išvyka iš Palangos leis sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. O kad atostogos būtų nepakartojamos, prieš išskrisdami skirkite bent kelias dienas spalvingam Lietuvos pajūriui. Tai yra puikus būdas ramiai pailsėti, pasilepinti saulės spinduliais ir šauniomis sveikatingumo procedūromis. Vos po kelių dienų, praleistų Palangoje, jausitės lyg iš naujo gimę ir pasirengę pažinti naujus miestus ir šalis.

Skrydžiai į Palangą

Skrydžiai iš Palangos